TOSKAY NET KONUŞTU

Kasım 29, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

TOSKAY NET KONUŞTU

MHP olarak ABD ve AB’nin Projesi olan “Demokratik Açılıma” direneceklerini ifade eden Toskay, dudak okuma konusuna açıklık getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, ”Başbakan’ın TBMM’de Sayın Genel Başkanımız konuşurken ağzından çıkan ifadelerini, biz okumayacağız. Dudak uzmanları okuyacaklar, tercüme edecekler. Vardıkları sonucu da, aziz Türk milletine açıklayacaklar” dedi.

MHP Antalya İl Başkanlığınca Durukan Düğün Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Toskay, ”Demokratik Açılım” çalışmasının, Türkiye’yi yıkıma götürecek bir proje olduğunu savunarak, projenin ABD ve AB tarafından Türkiye empoze edildiğini ve Türk milletine pazarlanmaya çalışıldığını öne sürdü.

Toskay, projeye MHP olarak mayıs ayından bu yana karşı olduklarını ve direndiklerini, bu yöndeki kararlılıklarını da sürdüreceklerini ifade ederek, ”İktidar ile aynı karede resim vermedik, direndik. Karşı çıkmaya ve direnmeye devam edeceğiz. İktidarın bu nedenle sinirleri bozuldu. Özellikle MHP’ye çirkin saldırılarını yoğunlaştırdı” görüşünü savundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da, MHP’nin kararlı duruşuna çok sinirlendiğini iddia eden Tunca Toskay, şunları ileri sürdü:
”Sayın Başbakan, TBMM’de çok çirkin bir üslubu kendisi yakıştırdı. Kendisine sesleniyorum: Sizin bu saldırılarınız bizim tutumumuzda en ufak bir değişiklik getirmez. Başbakan şimdi de, ‘MHP niyet okuyor’ diyor. Biz niyet falan okumuyoruz. Niyet okumak gibi bir niyetimiz de yok. MHP 40 yıllık siyasi birikim ve tecrübeye sahip bir partidir. Bu yıkım projesinin Türkiye’yi nereye götüreceğini iyi biliyoruz. Başbakan’ın, TBMM’de Sayın Genel Başkanımız konuşurken ağzından çıkan ifadelerini, biz okumayacağız. Dudak uzmanları onu okuyacaklar, tercüme edecekler. Vardıkları sonucu da aziz Türk milletine açıklayacaklar.”

BİZİM ANTALYA

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari