Tourexpi. com’dan ‘”Türkiye’ye yaklaş!” Tanıtımı

Haziran 2, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

Tourexpi. com’dan '”Türkiye'ye yaklaş!”  Tanıtımı

Come closer Turkey


Tourexpi, Almanya’da sürekli temas halinde bulunduğu binlerce seyahat acentesi çalışanını Avrupa’da çeşitli yaz etkinliklerine davet ederek, Türkiye satışlarının hızlanması için büyük katkı sağlayacak.

Başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da özellikle yaz aylarında binlerce mega etkinlikler giderek artan şekilde ilgi çekiyor. Jaz, Opera, Rock, Country music ve şarap, spor, gençlik festivalleri insanları açık havada bir araya getiriyor

 
ETTC Başkanı Hüseyin Baraner, yapılan çalışma ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Bu ekonomik kriz sürecinde sirkler, Rock konserleri, caz festivalleri, disko etkinlikleri, şarap festivalleri veya özel konserler insanlara çok özel yaşam sevinci veriyor: Yaşam sevinci insanları tatile yönlendiriyor.”

Tourexpi, çeşitli sayıda Alman seyahat acenteleri satış elemanlarını bu etkinliklere davet ederek ‘Come Closer Türkiye’ çağrısı yapacak. 15 – 25 kişilik gruplarla, toplamda 2 bin seyahat satış elemanının giriş biletleri Tourexpi tarafından satın alınarak acentelere hediye edilecek.

 

Türk kültürünü ve Türkiye’nin turizm potansiyelini yıllardır 10.000’in üzerinde Alman seyahat acentesi satış elemanından oluşan üyeleri ile paylaşan Tourexpi. com’un ‘Türkiye’ye yaklaş! — Come closer to Turkey!) tanıtımı bu hafta başlıyor.


31 Mayıs tarihinde Darmstadt kentinde Onix Events firmasının düzenleyeceği ‘Big İstanbul Nights – White Edition’ kulüp etkinliği için 20 ayrı genç seyahat acentesi çalışanına ücretsiz bilet dağıtılacak.

Bunun bir ilk olduğunu hatırlatan Hüseyin Baraner, bu kampanyanın yıl boyu “Come Closer to Turkey” adıyla yürütüleceğini söyledi.


Hüseyin Baraner, “Dünyaca ünlü sanatçıların da katılacağı mega-event etkinlikleri için, Alman turizm profesyonellerine Türk turizminin sembolü olan Lale logosunu, Türkiye ismi ve Tourexpi logosu taşıyan ücretsiz davetiyeler göndereceğiz. Bu girişimle birlikte ilk etapta Alman seyahat acenteleri satış elemanlarının Türkiye’ye olan ilgilerini ve sempatilerini arttıracağız. Bu satış elemanlarının Türkiye’yi daha yoğun pazarlayacaklarını düşünüyoruz” dedi.


Bu kampanya ile ‘Türkiye’yi Alman turizmcilerin dikkatine’ götüreceğiz diyen Baraner, bu tür pro-aktif tanıtım kampanyalarının önemini hatırlattı: “Yurtdışı tanıtım kampanyaları sadece basın mensuplarına ve yöneticilere yönelik değil, oradaki halkların en mutlu dakikalarında bizzat onların gözü önünde yapılması gerekiyor. Seyahat acentelerindeki satış elemanları, turizm sektöründe en sorumlu fonksıyona sahip olduğu için onları birazda olsa Türkiye adına dinlendirmek ve eğlendirmek istiyoruz” dedi

Not: ekte kampanyanın logosu bulunmaktadır 

   • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari