TURİZM HAFTASI KAPSAMINDA HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

Nisan 1, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

TURİZM HAFTASI KAPSAMINDA HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm haftası kapsamında bu yıl  Kemer Belediyesi hazırladığı farklı organizasyonlarla hafta içerisinde turistinden, halkına, işletmecisinden, öğrencisine ve kadınlara yönelik hazırladıkları programlar ile haftayı daha coşkulu kutlamayı hedefliyor.

Turizm Haftası kapsamında ilk etapta Kemer Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlenecek. Turnuva kayıtları 7 Nisan tarihine kadar sürerken kayıtlar sonrasında kura çekimiyle takımlar eşleştirilip ilk maçlar 8 Nisan tarihinde başlanacak. Turizm haftasının son günü olan 22 Nisan tarihinde düzenlenecek olan final maçına kadar sürecek turnuva da Kemer Turizm Haftası Halı Saha Futbol Turnuvası Şampiyonunu arayacak.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa GÜL hafta ile ilgili olarak ;  İlçemiz bir turizm kenti ve bizler için en önemli haftalardan birisi olan Turizm Haftasında bölge olarak daha coşkulu kutlamak için bu yıl farklı organizasyonlar hazırladık. Kaymakamlığımız ile işbirliği içince hafta kapsamında kokteyl, kortej, şehir içi folklor gösterileri, Yöresel Yemek Yarışması, Doğa Yürüyüşü, Temizlik kampanyası ve halı saha futbol turnuvası gibi etkinlikler ile misafirlerimizden öğrencilerimize, halkımızdan kadınlarımıza kadar toplumun tüm kesimine yönelik organizasyonlar gerçekleştirilecek.  Dedi.

Etkinlikler çerçevesinde yarışmalara katılacaklar, Kemer Belediyesi Halkla İlişkiler servisine başvurularını yaparak ayrıntılı bilgileri alabilecekler.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari