TURİZM KEMER’İN HAMMADDESİ “KORUMALIYIZ”

Ekim 11, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

TURİZM KEMER'İN HAMMADDESİ

Kemer Belediye Başkanı Gül: Turizm Kemer’in hammaddesi, korumalıyız
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yerel seçimlerden sonra geride kalan 6 aydaki en önemli icraatlarının uyguladıkları tasarruf politikaları, ve bu yolla ödedikleri borçlar olduğunu belirterek, “Kemer’in ham maddesi turizmdir. Turizmden başka bir ham maddemiz de yok. Ne yaparsak bu değeri korumak için yapacağız” dedi.

Kemer Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nda, meclis üyeleri ve katılımcıları bilgilendiren Başkan Mustafa Gül, öncelikle seçimlerle birlikte devralınan borçların, kendinden önceki yönetim değil, belediyenin borcu olduğunu, kendilerine düşen görevin de bu borcu ödemek olduğunun altını çizdi.

Borcu mazeret göstererek Kemer’in hizmetlerini aksatma hakkı olmadığını da belirten Başkan Gül, “Bu borç hepimizin borcudur, hep birlikte temizleyeceğiz” dedi.

Başkan Gül, borçlara kaynak yaratabilmek amacıyla, belediyede bir dizi tasarruf tedbiri uyguladıklarını, personelinde beklediğinden fazla özveriyle tedbirlere destek verdiğini belirterek, bu yolla aylık yaklaşık 400 bin TL tasarruf sağlandığını açıkladı.

Geçmişte bir araç için üç ayda ödenen kira bedeliyle, belediyeye bir araç alınabileceğini belirten Başkan Mustafa Gül, “Kemer’in ham maddesi turizm. Turizmden başka bir ham maddemiz de yok. Ne yaparsak bu değeri korumak için yapacağız” dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari