TÜRK İHANETİ AF ETMEZ!

Kasım 8, 2009 tarihinde tarafından  
KATEGORİLENMEMİŞ kategorisinde yayımlanmıştır.

TÜRK İHANETİ AF ETMEZ!

Yenilmiş bir devletin, askerin, polisin ve hükümetin yönetimi altında yaşama şanssızlığını yaşadığım bu tarih te Sünni Müslüman Türk’ün kapkara bir günüdür. Bu tarih beni yönettiğini sanan bu heyetin bir avuç eşkıya karşısında yenildiği bir günde olsa, bu gün Sünni Müslüman Türk’ün inşallah uyanacağı günlerin başlangıcı olacaktır.

28 Şubat sürecinde dinsiz, Allah ve millet düşmanı bu yapının Sünni Müslüman Türk e çektirdiği acı üzerine ikbal kuran bu din Allah ve millet haini bugünkü AKP, sünni Müslüman Türk’ün adını ve şanını ayağa düşürmüş ve Türk tarihinde görülmemiş bir ihaneti sergilemiştir.

Geni bozulmuş ve kendi aralarında dahi insani seviyede bir anlayışı olmayan, güç ve şiddetten başka bir yaşam tarzı ve çözüm bilmeyen ve bu yapısını da terör olarak Sünni Müslüman Türk’ün üzerinde uygulayan ermeni soyu satılmış vatan haini teröristler basiretsiz ve hain yönetimler dolayısıyla Sünni Müslüman Türk e galip geldiği asla kabul edilemez.

Sünni Müslüman Türk ün artık yönetime geçme zamanıdır. Çünkü bu yenilen devlet yapısı, askeri ve polis kanadıyla birlikte hükümet unsurlarının temsil gücü kalmamıştır.

apo denen millet haini kişi bu geni bozuk hayvan soyu bebek katili şerefsiz it ve onun tayfası teröristlerin. sünni Müslüman Türk’ün şehirlerine göç ederek kendi genlerinde ki bozuk yapıyı çete ruhuyla barbarca terörle uygulamaya koyarken bunlara göz yuman, onları koruyan Sünni Müslüman Türk ün emniyetini sağlamak yerine suçluların güvenliği için çaba sarf eden emniyetli ve onları çeşitli yollarla aklayan Müslüman Türk adına yapacağı hiçbir şeyi yapmayan bir millet olduk, halende uyumaktayız uyuyoruz da.

Ey Sünni Müslüman Türk.

Seksen öncesi sağ sol diyerek ve seksen sonrası ırkçı terörün ve onların işbirlikçilerinin ihaneti seni yıprattı.

Artık kendine gelme zamanıdır. TCK 70. maddeye göre sadece örgüt üyesi olmanın cezası 5–10 yıl arasında ÇOKBİLMİŞ CAHİLLERE duyurulur.

Bunlar pişmanlıktan da yararlanmaya caz diyor, pişmanım demeyi ar kabul ediyor. Kaldı ki hemen nasıl tespit ediyorlar örgüt üyeliği dışında suç işleyip işlemediklerini.

Artık diyecek bir laf bulamıyorum bu hükümete, Bu insanlar bu kadar zararsız ve masumdu da senelerdir bunca çatışma yapılıp, onlarca asker boşuna mı şehit oldu öldü o zaman.

Adamların ta sınır kapısında karşılanışı sanki bayram havasını andırıyor. Bir protokolleri bir de madalyaları eksik. Yazıklar olsun

Bunlar PKK lı ise neden terör örgütü üyesi olmaları nedeniyle yargılanmıyorlar. Yok, eğer serbest bırakılıyorsa neden PKK lı deniyor.

Serbestlerse suçsuzlar demek ki terör örgütü üyesi de değiller. Nasıl iş bu? Sanırım bu ülkede artık PKK lı olmak bir suç olmaktan ya da terör örgütü üyesi olmak suç olmaktan çıktı. Ne oldu acaba.

Şimdi içerdeki diğer mahkûmlar normal suçtan yatıyorlar. Onlarda terör örgütü üyesi mi olmaları gerek serbest kalmaları için. İlginç doğrusu.

Biz bu toprakta yaşayan genci yaşlısı 30 bin şehit verdik… Biz bu katliam, şehit haberlerine tahammül ederek büyüdük. Ve şimdi birileri çıkıp tahammül, anlayış, sevgi ve kardeşlikten söz etmesin… O tren çoktan kaçtı…

Ben terör örgütüne mensup yandaşlara sempati beslemek zorunda değilim. Herhangi bir terör eylemine katılmamışta olabilirler ama PKK nın yaptıklarının arkasında durmaları o fikri benimsemeleri suçsuz oldukları anlamına gelmez… Benim ülkemde benim ekmeğimi yiyip beni vuruyorsan sen benden değilsin…

Çok yazık Türkler bu ülkede azınlık durumuna düşüyor gittikçe… Taviz tavizi doğurur… Ben tahammül edemiyorum… Arkadaş oh ne güzel sen Türk Askerine silah çek ya da çekenlerle beraber ol, ülkeni terk et dağa çık. PKK bayrakları eşliğinde geri dön, açıklamalarını zehir zemberek yap.

Önderimizin emriyle döndük de 4 saat sonra serbest kal. Bu Türkiye Cumhuriyeti’ne başkaldırıştır. Şehitlerimizin kemikleri sızlamaktadır. Şimdi daha iyi anlaşılıyor Ergenekon operasyonuyla içeriye alınmalar.
Eşkıya kandilden ve hakurk tan şehre hatta meclise rahat gelsinler diye.
Siz uyumaya devam edin günün birinde feryadı figan ederek uyanacaksınız.

Hani Türk Milleti. Ortalıkta kimse yok…

Ben Türküm, Türk esir olmaz… Ben Türküm Türk Bayraksız olmaz… Ben Türküm Türk ihaneti affetmez…

1980 li yılları çok çabuk unutmuşuz yazıklar olsun Türk halkına.

Beşikteki çocuğa kursun sıkan bunlar değil miydi iş makinelerini yakan bunlar değil miydi yolcu otobüslerini durdurup yolcuları kursuna dizenler bunlar değil miydi 1000 lerce masun Kürt vatandaşımızı öldüren, katleden, tecavüz eden bunlar değil miydi elinizi vicdanınıza koyun ve Bir kez daha düşünün Sayın Büyüklerim.

Acaba %47 bu durumdan memnun mu? Bu hızla giderse güneydoğunun bölünmesi yakındır yazık çok yazık…..

SAYGILARIMLA

  • Netinial Internet

Yorumlar

“TÜRK İHANETİ AF ETMEZ!” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. BARETTA dedi ki:

    tebrikler
    sayın abim sayın gazim benim ve ülkemin göz bebeği başımızın tacı gerçekten seni takdir ediyorum senin huzurunda tüm şehitlerimize allahtan rahmet kahraman gazilerimize acil şifalarımı iletmek istiyorum her şey vatan için

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari