TÜRKİYE VOLEYBOL MHK BAŞKANINDAN GÖYNÜK BELEDİYESİNE ZİYARET

Eylül 26, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

TÜRKİYE VOLEYBOL MHK BAŞKANINDAN GÖYNÜK BELEDİYESİNE ZİYARET

Türkiye Voleybol Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aydın ÖZTÜRK ve Asbaşkanı Kazım GÜLEGEN Göynük Belediye Başkanı Necati TOĞPALOĞLU ‘nu makamında ziyaret etti.

Beldemize Le Chateau De Prestige Otelde yapılan Türkiye Voleybol Merkez Hakemler Kurulu semineri için geldiklerini ifade eden Başkan Aydın Öztürk,’ Göynük’ün göstermiş olduğu gelişimi çok başarılı bulduklarını ve modern yapısı dolayısı ile çok beğendiklerini belirterek hafta sonu yapılacak olan seminere Başkan Necati TOPALOĞLU ‘nu açılış konuşmasını yapması için davet etti.

Aydın ÖZTÜRK; ‘’Amacımız 100 bin sporcuya Voleybol eğitimi vermek ve aynı zamanda 100 binlerce Voleybol izleyicisine sahip olmak bu yolda bize destek olan Antrenörlere ve yöneticilere teşekkür ederiz’’ dedi.

Göynük Voleybol Takımı Antrenörleri Ömer SÜMER ve Engin YILMAZ ‘ın da hazır bulunduğu ziyarette Ömer SÜMER; son yıllara Göynük Voleybol Takımının başarılarının damga vurduğunu ve Antalya’da birçok birincilik elde ettiğini elde edilen bu başarılarda Başkan Necati TOPALOĞLU’nun verdiği desteğin çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Necati TOPALOĞLU ‘’ Beldemiz özellikle voleybolda son zamanlar da çok önemli başarılara imza atıyor. Bu başarılar sistemli ve özverili çalışmaların eseri. Başta antrenörlerimiz olmak üzere emeği olan herkese sonsuz teşekkürler ediyorum. Göynük’ de Spora ve Sporcuya verdiğimiz destek artarak devam edecektir.’’ dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari