“UCUZ OTELLER” 2.5 LİRAYA TÜRKİYE TATİLİ

Haziran 23, 2009 tarihinde tarafından  
AKDENİZİN DELİSİ-ALİ KEMAL SENAN kategorisinde yayımlanmıştır.

İngiltere’nin en büyük tur operatörlerinden Thomas Cook Türkiye için eşi benzeri görülmemiş bir kampanya hazırladı. Eylül-ekim dönemi için Türkiye’den 2-3 ve 4 yıldızlı otellerle anlaşan acente günlüğü sadece 1 sterlinden (2.5 TL) tatil satmaya başladı.

Thomas Cook’un internet sitesinde ‘cehap otels (ucuz oteller)’ başlığı altında yayınlanan listede Antalya, Dalaman ve Bodrum’dan yüzlerce otel bulunuyor. Bu otellerin birçoğunun fiyatı ise 1-5 sterlin arasında değişiyor. Thomas Cook’un bu bölgelere yedi günlük oda&kahvaltı tatil paketleri de sadece 5.24 sterlinden (13 lira) başlıyor.

Acentanın sitesinde yer alan bilgilere 1 sterlinden başlayan en ucuz oteller Antalya‘nın Alanya bölgesinde yer alıyor. Alanya Mitos Apartments’da bir haftalık tatil 5.24 sterlin iken, yine aynı bölgedeki Albatros Aparhotel’de 10.54 sterlin, Fatih Otel’de ise 26.84 sterlin.

Benzer şekilde Dalaman bölgesindeki Remer Hotel ve Fethiye’deki Tugay Hotel haftalık 24.54 sterlin iken, bölgede haftalığı 50 sterline kadar onlarca otel yer alıyor.

Thomas Cook’un uçaklarını boş uçurmamak için böylesine büyük bir kampanya yaptı ve kriz nedeniyle uğradığı zararı hafifletmeye çalıştığı belirtiliyor.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari