UKRAYNA’NIN ODESA KENTİNDEN GÖYNÜK BELEDİYESİNE ZİYARET

Ekim 21, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

UKRAYNA'NIN ODESA KENTİNDEN GÖYNÜK BELEDİYESİNE ZİYARET

Ukrayna’nın Odessa Kenti heyeti başta,  Yuriy Shibanov ( Odessa Valiliği Danışmanı) olmak üzere Kceniya Belyayeva, Sergey Protopopov, Valentin Filipenko ( Ukrayna Güzel Sanatlar Okulu Başkanı) ve Olena Myakiş Göynük Belediyesi’ne bir ziyarette bulundular.

Başkan Necati Topaloğlu tarafından Başkanlık Makamında karşılanan Ukrayna Heyeti ile oldukça samimi bir havada karşılıklı görüşmeler yapıldı.

Ukrayna’nın Odessa Kenti Heyetinin Yuriy Shibanov başkanlığında Göynük’e bir nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Topaloğlu;

“Sayın Shibanov ve beraberindeki heyetle kültürel, sportif ve sosyal alanlarda fikir alışverişinde bulunduk. Göynük Beldesi olarak kardeş şehir ilişkilerimizi geliştirmek ve Göynük’ü bir Dünya Kenti yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu bağlamda Odessa heyetinin Beldemizde spor, sanat, kültür ve ticari alanlarda yapmayı düşündüğü yatırımları da değerlendirmekteyiz. Ukrayna’nın Odessa Şehri gerek sanatsal ve gerekse ticari alanlarda çok önemli bir merkez. Kendilerinin bilgi birikiminden ve tecrübelerinde yararlanmayı düşünüyoruz”  Dedi.

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari