ÜRAS; “KALBİMİZİN YARISI ÖĞRETMENLERİMİZİN”

Kasım 25, 2009 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

ÜRAS;

Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras öğretmenler günü nedeni ile Kemer ve civarındaki okulların öğretmenlerine karanfil dağıttı.

Başkan Üras öğretmenler günü nedeni ile Kemer bölgesindeki tüm  okulların öğretmenlerine karanfil gönderdi. Üras TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ile görüşmesi nedeni ile sadece iki okulu bizzat ziyaret ederek öğretmenlere tek tek karanfil verdi. Üras okullarda görev yapan öğretmenlerin gününü kutlayarak “öğretmenler gününüz kutlu olsun” yazılı kırmızı yarım kalp şeklinde  çıkartma resimli karanfil dağıttı. Üras yarım kalbin anlamını da “kalbimizin yarısı öğretmenlerimizin” diye açıkladı.

Üras’ın eğitime verdiği önemi takdirle karşıladıklarını söyleyen  okul müdürleri ve öğretmenler  Üras’a eğitim camiası adına bu destek nedeni ile teşekkür ettiler.

Karanfil dağıtımı yapan Başkan Üras “eğitim bizim için çok önemli. Öğretmenlerimizin bizim için ne kadar değerli olduklarını bilmelerini isterim. Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizi yetiştiren öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. GATAB  ve Tekirova Belediyesi olarak eğitime ve okullarımıza kanunlar çerçevesinde katkılarımız devam edecek. Ulu Önder Atatürk’ün  “Öğretmenler; yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” sözünü hiç unutmuyorum dedi.

  • Netinial Internet

Yorumlar

“ÜRAS; “KALBİMİZİN YARISI ÖĞRETMENLERİMİZİN”” adlı makaleye bir yorum yapilmis
  1. A.K.S dedi ki:

    Milli Eğitim bakanlığınca 2008 yılı yaz aylarında düzenlenen GÖNÜL KÖPRÜSÜ projesi kapsamında VAN’dan gelen ve kültürel iletişime, bilgiye çok aç olan, güncel ismiyle açılımları gelecekteki mimarları olan çocuklara PHASELİS GİBİ BİR YERDE SANDVİÇ YEDİRİP TİŞORT-ŞAPKA dağıttınız. Öğretmenlere karanfil. Annadın sen onu.

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari