ZABITADAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Ocak 5, 2010 tarihinde tarafından  
HABERİNİZ VAR MI? kategorisinde yayımlanmıştır.

  ZABITADAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Kemer Belediyesi Zabıta Amirliğinden temizlik ve düzen konusunda denetimi başarı ile geçen işyerlerine teşekkür belgesi verilecek.

Kemer Belediyesi Zabıta Ekipleri düzenli olarak yaptıkları kontrol ve denetimleri Yeni Yıl sonrası da devam ederek, Kemerli Vatandaşların gıda güvenliğini sağlamak için çalışıyor.

Zabıta Ekipleri, Restoran ve Fırınları denetlemeye çıktılar. Denetimler Merkez Mahalle, Kuzdere ve Aslanbucak’daki  fırın ile restoranlarda gerçekleşirken,  Temizlik, sağlıklı çalışma ortamı, çalışanların muayeneleri ve imalat alanları gibi konular denetimde ele alındı.

Halk sağlığına çok önem verdiklerini belirten Zabıta Amiri İsmail Ceylan; “Biz Zabıta Amirliği olarak halk sağlığını korumak zorundayız, bu sebep ile işyerlerindeki kontrollerimizi hiç elden bırakmıyoruz ” dedi.

Ayrıca Ceylan; “Zabıta ekiplerimiz rutin kontrollerini sürdürmeye devam edecekler ve bu rutin kontroller bize şunu gösterdi ki iş yerlerimiz istenilen temizlik ve düzen konularında belirli bir seviyeyi tutturmuş durumda ve bizde belediyemiz ve Zabıta Amirliği olarak tespit ettiğimiz işyerlerine,  birer teşekkür belgesi vereceğiz ” Dedi.

IMG_6445IMG_6378Kemer Belediye

Basın Bürosu

  • Netinial Internet

Farklı mı düşünüyorsunuz?

Ekleyecek birşeyiniz mi var? Fikrinizi hemen belirtin. Burası fikrini özgürce yazanların sitesi.

Burası özgür bir platform. Yukarıdaki bilgilerin hiçbirisini doldurmak zorunda değilsiniz.
Elbette bu yorumu yapanı bilmeyi çok ister, düşündüklerini korkmadan dile getirenleri bilmeyi isteriz.

Copyright © 2009 · Bütün hakları saklıdır · eKemer.com · Giriş
Makalelerin sorumluluğu yazarına aittir.

Subscribe to eKemer - Antalya Kemer'in Yorum PortalıHaberler Rss Subscribe to eKemer – Antalya Kemer'in Yorum PortalıYorumlar Rss netinial nl

antalya web tasarim firmalari, antalya web dizayn firmalari, antalya web site tasarim firmalari